Asystentka ds. Kadr i Płac

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EWL Group od 10 lat jest liderem na rynku zatrudnienia obcokrajowców w Polsce. Specjalizujemy się w rekrutacji najwyższej klasy pracowników z krajów Europy Wschodniej i Azji. Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące również wszystkie formalności związane z legalizacją zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy do pracy w Centrali firmy w Warszawie, kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Asystent/ka ds. Kadr i Płac

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie bieżącej pracy Działu Kadr i Płac polegające na:

  • wprowadzaniu danych do systemu kadrowo-płacowego
  • porządkowaniu dokumentów
  • wykonywaniu zestawień i raportów
  • bieżącym wsparciu biura w pracach administracyjnych

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze czasu pracy
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office (szczególnie Excel)
  • doświadczenie w pracy w Dziale Administracji lub Dziale Kadr i Płac będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • stałe zatrudnienie
  • przyjazną, partnerską atmosferę pracy i możliwość awansu w ramach struktur firmy
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. W tytule prosimy o dopisanie: Asystent/ka ds. Kadr i Płac.

 Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa