Asystentka ds. kadr – bez doświadczenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i obsługa umów o współpracę ze specjalistami (umowy wielojęzyczne)
  • Monitorowanie statusu podpisania, dbanie o terminowość
  • Przygotowanie i obsługa dokumentów płatności dla pracowników
  • Współpraca z kancelariami prawnymi i biurami tłumaczeń
  • Przygotowywanie aneksów do umów, archiwizowanie umów
  • Tworzenie prostych raportów i zestawień w programie Excel oraz prezentacji w programie Power Point
  • Aktywna współpraca z partnerami biznesowymi (kontakt telefoniczny i mailowy)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym lub na recepcji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (głównie Excel, Power Point)
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Sumienność, zaangażowanie w obowiązki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • Pełny etat
  • Lokalizacja: Wola

Numer referencyjny: AUM/WA2/072018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.