Asystentka ds: administracyjnych i HR

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym tj: SaaS działająca na polskim rynku i aktualnie rozpoczynamy również ekspansję zagraniczną.

Marka Sky-Shop istnieje na rynku od 2009 roku i przez ten czas skorzystało z naszego oprogramowania dużo ponad 20 000 sklepów internetowych.

Sky-Shop posiada unikalne rozwiązania dla sklepów internetowych które intensywnie rozwijamy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy Asystentki do spraw związanymi przedewszystkim z administracją biurową, backoffice i codziennym życiem biura i dodatkowo wsparciem w HR czyli w procesach rekrutacyjnych.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie kadry zarządzającej we wszelkich sprawach organizacyjnych
  • Przyjmowanie gości w biurze
  • Prowadzenie bieżącej obsługi dokumentów i ich obiegu w firmie
  • Zarządzanie i załatwianie wszelkich spraw związanymi z biurem firmy
  • Bieżące zaopatrzenie biura w potrzebne artykuły biurowe, spożywcze oraz elementy wyposażenia biura
  • Bieżący nadzór nad płatnościami dotyczących usług i narzędzi niezbędnych do funkcjonowania pracowników w biurze np: licencje, narzędzia internetowe etc.
  • Dbanie o estetykę i porządek w biurze oraz nadzór nad osobą sprzątającą biuro
  • Prowadzenie kalendarza spotkań dla sali konferencyjnej
  • Wsparcie działu marketingu przy organizacji eventów i różnego rodzaju wydarzeń np: booking hoteli itp.
  • Wsparcie w procesie rekrutacyjnym: publikacja ogłoszeń, wstępna selekcja CV, umawianie kandydatów itp.
  • Onboarding nowych pracowników (organizacja stanowiska pracy itp)
  • Wsparcie w sprawach kadrowych: dokumenty kadrowe, urlopy, L4, BHP i inne.
  • Inne prace o charakterze biurowym i wspierającym bieżące funkcjonowanie firmy

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia
  • Premie roczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon itp.
  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend święty spokój :)
  • Luźna i wesoła atmosfera w firmie :)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej oraz opcjonalne Ubezpieczenie Grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Chill pufa, Xbox One z grami

Wymagania

  • Co najmniej 1 roczne doświadczenie na podobnych stanowisku związanym z szeroko rozumianą administracją biurową
  • Co najmniej podstawowe doświadczenie w HR i kadrach
  • Wielozadaniowość, rezolutność i ambicja
  • Pozytywne nastawienie i poczucie humoru :)
  • Znajomość zasad etykiety biurowej
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Dobra umiejętność korzystania z pakietu Office: Word / Excel
  • Dobra umiejętność prowadzenia zrozumiałem korespondencji mailowej i telefonicznej
  • Bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem
  • Bardzo dobra umiejętność organizacyjna
  • Zaangażowanie i optymizm
  • Mile widziane doświadczenie jako asystentka Zarządu

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja