Asystentka ds. administracyjno-księgowych

Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Jeżeli zależy Ci na szybkim procesie rekrutacyjnym, nie chcesz zniknąć w głębiach korporacji, chcesz pracować w firmie, w której stawia się na ludzi to dobrze trafiłaś.

Wymagania:

  • umiejętności organizacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera ( Word, Excel ),
  • chęci i zaangażowania w nabywaniu nowych umiejętności,
  • umiejętności organizacji czasu pracy,
  • prawa jazdy kategorii B,
  • dokładność i samodzielność,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Realizowane zadania:

  • zarządzanie działaniami administracyjnymi firmy i sprawnym funkcjonowaniem biura,
  • sprawdzanie korespondencji papierowej i elektronicznej oraz terminowe przekazywanie jej do wiadomości zwierzchników lub odbiorców,
  • tworzenie i sprawdzanie zgodności dokumentów (rachunki, faktury, noty księgowe, opisy handlowe),
  • bieżące zarządzanie biurem,
  • organizacja pracy w biurze – obsługa połączeń telefonicznych, korespondencji, archiwizacja, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie,
  • bieżące prace związane z zaopatrzeniem biura,
  • organizacja rekrutacji, kalendarza spotkań,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów, faktur i korespondencji,
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
  • współpraca z księgowością,
  • administrowanie dokumentami wpływającymi do firmy,
  • przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej,
  • współpraca z firmami rekrutującymi,
  • organizowanie aktualnych dokumentów potrzebnych do przetargów,
  • organizacja wydarzeń firmowych (Imprezy integracyjne, Wigilia itp.).

Oferujemy:

  • pracę w siedzibie Firmy w Katowicach,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • rozbudowany pakiet socjalny (karty Multisport Classic/Plus, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe),
  • pracę w komfortowych warunkach (klimatyzowane wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych, wyposażona kuchnia i jadalnia, pyszne obiady w formie cateringu),
  • „rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy,
  • pomoc we wdrożeniu w pracę,
  • wyjazdy integracyjne,
  • imprezy sportowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym, klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.