ASYSTENTKA ds. Administracji

Watersystem Sp. zo.o.

Zakręt, mazowieckie

Watersystem Sp. zo.o. Watersystem Sp. zo.o. Watersystem Sp. zo.o.
WATERSYSTEM - To jeden z krajowych liderów w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy, wysokiej jakości produktów i systemów uzdatniania wody dla odbiorców indywidualnych oraz przemysłowych. Działamy na tym rynku od przeszło 15 lat, opracowując i dostarczając produkty i usługi dla swoich klientów najwyższej jakości.

Miejsce pracy: Zakręt

Zadania:

  • Bieżąca obsługa administracyjna biura
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań odbywających się w biurze,
  • Współpraca z innymi działami
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dużej samodzielności w działaniu
  • Otwartości i komunikatywności
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w rodzinnej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczeń oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnym biurze
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.