Asystentka Dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Nowym Targu

BF

Nowy Targ, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naturhouse - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Asystentka Dietetyka (pełny etat)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- interesującą pracę w przyjaznym środowisku,
- stałe godziny pracy
- praca od poniedziałku do piątku
- szkolenia

Opis stanowiska:
- administrowanie Centrum Dietetycznym
- zarządzanie kalendarzem wizyt klientów
- sprzedaż produktów
- realizacja miesięcznych planów sprzedaży
- działania promocyjne i marketingowe

Wymagania

- wykształcenie: minimum licencjat lub w trakcie studiów,
- miła aparycja,
- wysoka kultura osobista,
- zdolności interpersonalne,
- komunikatywność
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- wymagane doświadczenie w handlu (obsługa kasy fiskalnej itp.),
- sprawna obsługa komputera (Excel, Word, Facebook, itp.),
- miejsce zamieszkania – Nowy Targ i okolice

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Naturhouse

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia