Asystent(ka) Biznesowy/a

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1135483

Twoja następna firma
Dla jednego z naszych Klientów - Centrum Usług Wspólnych z branży biotechnologicznej zlokalizowanego w centrum Wrocławia, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Asystenta Biznesowego / Asystentki Biznesowej.

Zakres obowiązków:
  • wsparcie administracyjne w projektach z obszaru finansowego,
  • zarządzanie kalendarzem, koordynację spotkań i wydarzeń,
  • przygotowywanie prezentacji na podstawie dostarczonych danych,
  • podstawowe działania marketingowe w mediach społecznościowych,

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub asystenckim,
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • wysoką kulturę osobistą i rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja czasu.

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku,
  • możliwości szkoleń i rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami i benefitami.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest ciekawa dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland