Opis stanowiska pracy

GerPoLux firma zajmująca się handlem miedzynarodowym działająca na rynkach polsko-niemiecko-luksemburskim poszukuje:

ASYSTENTKI BIUROWEJ

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportu i dostaw pomiędzy Polską a Niemcami lub też innymi krajami
  • Koordynacja zamówień firmowych
  • Dbałość o wyposażenie
  • Zaopatrzenie oraz prawidłowe funkcjonowanie biura,
  • Przygotowanie zamówień biurowych
  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Archiwizacja dokumentów firmowych
  • Przygotowywanie umów oraz pism
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Kontakt z serwisem
  • Wysyłanie ofert /kontraktów na prośbę przełożonego
  • Umawianie spotkań na prosbę przełożonego
  • Prowadzenie terminarza spotkań
  • Przygotowanie zestawień i tabel z danymi na potrzeby przełożonych
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętnosć nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności pracy zespołowej
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy w młodym i sympatycznym zespole
  • dużo wyzwań i gwarancję zdobycia cennych doświadczeń
  • szkolenia potrzebne na danym stanowisku
  • sporadycznie delegacje Polska-Niemcy lub inne kraje
  • umowę o pracę

Prezentacja firmy

GerPoLux - Firma zajmuje się pośrednictwem handlowym między Polską, Niem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie