Opis stanowiska pracy

Praca na 1/2 etatu (w przyszłości możliwość przejścia na cały etat). Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę małego biura świadczącego usługi doradcze dla cudzoziemców. Do zadań pracownika należeć będzie min.:

- opracowywanie i składanie dokumentów do odpowiednich urzędów
- nadzór nad przepływem informacji poufnych i ochroną danych
- bieżąca analiza zmian w ustawodawstwie dotyczącym cudzoziemców
- prowadzenie terminarza spraw

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane osoby związane z prawem)
- samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
- zdolność szybkiego uczenia się, rzetelność, skrupulatność
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ( wizyty w urzędach - zwrot kosztów za paliwo)
- dobra organizacja pracy
- znajomość pakietu MS Office oraz Open Office
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- ogólne doświadczenie w firmie o podobnym profilu mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv oraz informacji z oczekiwaniami finansowymi.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz.U. nr 133 poz. 883".

Informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem dla firm z kapitałem zagranicznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa