ManpowerGroup Sp. z o.o.

Asystentka biura

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie pracowników w codziennych zadaniach
  • Przyjmowanie faktur i ich odpowiednia segregacja
  • Opisywanie dokumentów księgowych
  • Przyjmowanie i wydawanie korespondencji
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • Wsparcie w organizacji podróży służbowych
  • Zamawianie artykułów do biura
  • Rozliczanie wydatków pracowniczych
  • Wykonywanie dodatkowych prac administracyjnych

Oferujemy:

  • Pracę na ½ etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Przyjazną i międzynarodową atmosferę
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy
  • Dogodna lokalizację - okolice stacji metra Dworzec Wileński

Wymagania:

  • Chęć do pracy na minimum ½ etatu
  • Dostępność do pracy 5 dni w tygodniu po 4 h dziennie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Umiejętność współpracy z zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials