Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem ASA POLSKA S.A. poszukujemy ambitnej, energicznej osoby na stanowisko: Asystentki Biura. Lokalizacje: Warszawa / Poznań. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za funkcjonowania biura na najwyższym standardzie.

Opis obowiązków i stanowiska pracy:
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania i bieżąca obsługa biura
- organizacja i zarządzanie obiegiem korespondencji oraz przesyłek (przychodzących / wychodzących)
- kontakt z klientami i Partnerami firmy
- współpraca ze wszystkimi pracownikami firmy

Oferujemy:
- pracę w jednym z najbardziej prestiżowych obszarach rynku
- doskonałą atmosferę pracy
- dużą samodzielność
- uczciwe wynagrodzenie
- możliwość rozwoju osobistego

Prezentacja ASA POLSKA S.A.:
ASA Polska S.A. wchodzi w skład międzynarodowej grupy kapitałowej SG LLC z siedzibą w USA. Pomagamy zrealizować duże inwestycje. W naszym zespole stawiamy na kreatywnych ludzie z pasją i energią. Cenimy lojalność, zaangażowanie i uczciwość oraz najwyższe standardy i kompetencje. Cechuje nas szybkie i efektywne działanie.
Celem naszych działań jest skuteczna pomoc w realizacji najwyższej jakości, wysoce inwestycyjnych projektów. Posiadamy doświadczenie i umiejętności w tym obszarze. Nasz zespół to profesjonaliści – doskonali i skuteczni w swoich dziedzinach.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- gotowości do podejmowania nowych wyzwań
- potrzeba rozwoju osobistego
- komunikatywność, bardzo dobra znajomość języka polskiego (swoboda wypowiedzi w mowie i piśmie, doskonała stylistyka, ortografia)
- znajomości MS Office

Preferencje:
- osoby niepalące
- wykształcenie wyższe

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani posadą, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) .

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli poniżej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ASA Polska S.A. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

ASA Polska S.A. wchodzi w skład międzynarodowej grupy kapitałowej Smart ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-6 msc
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse