Opis stanowiska pracy

Telimena.pl to szybko rozwijający się sklep internetowy sprzedający bieliznę marki Triumph i Sloggi.

Nasz partner to Triumph International - czołowy producent bielizny na świecie, oferujący produkty dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku: piękną i zmysłową bieliznę dzienną, nocną oraz stroje kąpielowe.

Prowadzimy również 6 Salonów z bielizną Triumph w centrach handlowych .

Standard obsługi Klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Asystentka biura

Miejsce pracy: Inowrocław

Wynagrodzenie: 2,3 - 4 tys. zł

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • organizacja pracy biura
  • zarządzenie dokumentacją
  • koordynacja przepływu informacji
  • monitoring pracy sklepów
  • koordynacja działań marketingowych
  • pomoc w BOK Telimena.pl

Zapraszamy do aplikowania osoby, które posiadają:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość programów biurowych
  • umiejętność bardzo dobrej organizacja pracy
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • zaangażowanie , umiejętność szybkiego uczenia się
  • oraz pragną związać się długofalowo z firmą, która kieruje się dużą troską o klienta i pracowników

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy w mniejszym wymiarze

Jeśli uważasz ,że ta praca jest dla Ciebie wyślij nam swoje CV i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Triumph International – to czołowy producent bielizny na świecie. Bieliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne