Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku będą należeć:

  • obsługa sekretariatu
  • wsparcie administracyjne pracy kadry zarządzającej
  • zarządzanie przepływem informacji i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • redagowanie pism
  • organizacja i obsługa spotkań
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • dokonywanie zakupów biurowych oraz obsługa sprzętów biurowych
  • budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy
  • dbanie o wygląd biura

Wymagania

  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • znajomość j. angielskiego
  • odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność formułowania i prowadzenia korespondencji
  • biegła obsługa MS Office
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

AutoMapa sp. z o.o. jest producentem rozwiązań informatycznych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa