Opis stanowiska pracy

- pełna obsługa administracyjna biura, nadzór nad dokumentacją i zapewnienie jej prawidłowego obiegu,
- obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,
- dbanie o stan przestrzeni biurowej (zamawianie artykułów biurowych, kuriera, umawianie spotkań, obsługa gości),
- współpraca z Zarządem oraz poszczególnymi działami firmy,
- inne prace biurowe i asystenckie zlecone przez Przełożonego,

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- dokładność, sumienność oraz terminowość,
- kreatywność i inicjatywa w samodzielnym rozwiązywaniu problemów,
- bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku,
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel).

Prezentacja firmy

Peppercorn Properties Sp. z o.o. specjalizuje się w pozyskiwaniu gruntów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa