Asystentka biura Zarządu

Polski Gaz S.A.

Warszawa, mazowieckie

Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A.
Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy
będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.
Aktualnie do naszego zespołu Oddziału: Warszawa,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy oraz rozwijać zakres swoich kompetencji?

Zakres obowiązków:

  • Administracyjne wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach;
  • Bieżąca realizacja oraz koordynacja obiegu dokumentacji;
  • Bieżąca obsługa funkcjonowania biura;
  • Wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego;
  • Zarządzanie kalendarzem Prezesa Zarządu (umawianie spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych, wyjazdów służbowych Prezesa Zarządu);
  • Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji;
  • Prowadzenie i administrowanie stroną www spółki;
  • Koordynacja działań marketingowych;

Wymagany profil kandydata:

  • Wysoka kultura języka we wszelkich sytuacjach komunikatywnych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; mile widziana umiejętność obsługi CMS i podstawowa znajomość HTML;
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Dyspozycyjność;
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne;
  • Doświadczenie w obsłudze telefonicznej klienta;
  • Terminowość, skrupulatność i zdolności organizacyjne.

Dołączając do Nas zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju;
  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się wysokim uznaniem klientów.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.