Asystentka Biura z językiem angielskim

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0027578
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Pełna administracja biura w Warszawie
• Przepływ informacji i korespondencji na poziomie międzynarodowym - obsługa kurierów wychodzących i przychodzących
• Profesjonalna obsługa odbioru centrali telefonicznej
• Organizacja imprez firmowych (koordynowanie kalendarza spotkań w Outlook)
• Organizacja podróży i zakwaterowania - współpraca z biura
• Planowanie i przygotowywanie spotkań i połączeń konferencyjnych
• Zadanie związane z finansami (uzgadnianie oświadczeń z dostawcami, skanowanie faktur)
• Kontrola sprzętu/wyposażenia biurowego i zamówienia na dostawy stacjonarne - nadzór nad magazynkiem Administracji
• Kontrola - udostępnianie miejsc parkingowych należących do firmy

Oczekiwania:

• Minimum 1 rok doświadczenia w szybkim oddziale recepcyjnym lub administracyjnym w środowisku międzynarodowym
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 i polskiego na poziomie min. C1
• Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Doskonałe umiejętności organizacyjne - front desk tasks
• Obsługa klienta i orientacja na zadania
• Dbałość o szczegóły
• Wielozadaniowość
• Biegła znajomość MS Office (Outlook calendar)

Oferta:

• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Dogodna lokalizacja- okolice PKP Służewiec oraz Metra Wilanowska

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570