Gi Group Sp. z o.o.

Asystentka biura z j. niemieckim

Miejsce pracy: Nadarzyn, Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Warszawa

Zadania:

  • Organizowanie i kierowanie pracą Biura Zarządu
  • Umawianie i koordynowanie spotkań Zarządu
  • Obsługa korespondencji i innych dokumentów
  • Organizacja konferencji, imprez integracyjnych
  • Obsługa gości spółki
  • Koordynacja współpracy z dostawcami administracyjnymi, zaopatrzenia biura w artykuły rzeczowe i usługi zewnętrzne
  • Organizacji podróży służbowych w kraju i za granicą

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (minimum B2)
  • Zaangażowanie, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży archiwistyczno - logistycznej w Nadarzynie
  • Pracę w godzinach 08:30 - 16:30 od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł brutto +500 zł premii
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • Umowę o pracę
  • Benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.