Asystentka biura / Sekretarka

ELSTAR

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie klientów, i obsługa klientów przychodzących do biura na części recepcyjnej
  • obsługa faktur i płatności wynikającej z bieżącej obsługi klientów
  • dbanie o przestrzeń wspólną biura i organizację dnia codziennego zespołu
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa telefonu- selekcja rozmów przychodzących
  • prowadzenie dokumentacji bieżącej biura (przygotowanie faktur do wysyłki pocztą)
  • Pozyskiwanie nowych klientów rynku polskiego i zagranicznego- umiejętność tworzenia bazy danych Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów z prowadzonych działań
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy poprzez poszerzanie wiedzy o produktach w ofercie firmy
  • Prowadzenie rozmów handlowych w tym telefonicznych zarówno w języku polskim jak i niemieckim
Wymagania na stanowisko:
  • minimum średnie wykształcenie
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • dobrą organizacje pracy i systematyczność
  • dbałość o własny wizerunek
  • mile widziana znajomość angielskiego
  • operatywność i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność i punktualność
  • kreatywność i otwartość w podejściu do powierzonych zadań
  • poszerzanie wiedzy o oferowanych produktach poprzez wewnętrzne bezpłatne szkolenia
  • zaangażowanie, entuzjazm
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • wewnętrzne szkolenia
  • praca w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

ELSTAR to zespół doświadczonych ludzi, którzy od ponad 30 lat zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne