Asystentka Biura/ Recepcjonistka

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1157345

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko Asystentka Biura/Recepcjonistka.Do zadań osób pracujących na tym stanowisku należeć będą:

  • Obsługa gości i spotkań wewnętrznych,
  • Ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Obsługa połączeń telefonicznych,
  • Zamawianie materiałów biurowych,
  • Pomoc w organizacji podróży służbowych,
  • Koordynacja przesyłek kurierskich,
  • Dodatkowe obowiązki oddelegowane przez Przełożonego.

Od osób aplikujacych oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy biurowej,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2),
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Proaktywnej postawy,
  • Komunikatywności,
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji, atrakcyjną lokalizację biura w Centrum Warszawy z widokiem na miasto (35 piętro)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland