Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Asystentkę w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy,
  • samochód,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

CV musi zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej Andrzeja Czamary z siedzibą we Wrocławiu, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Masz pytania? Zadzwoń: 606 246 746

Prezentacja firmy

Wrocław - Śródmieście

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne