ASYSTENTKA / ASYSTENT

POZENA

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

POZENA to nowoczesna firma lingwistyczna, która od 1998 roku aktywnie działa na rynku w sektorze B2B i z sukcesem obsługuje wielu polskich i międzynarodowych klientów z 23 krajów.

Dla naszych klientów realizujemy tłumaczenia ustne i pisemne, profesjonalne szkolenia językowe, usługi NLP. Mamy wygodne biuro w centrum Poznania, skomunikowane z całym miastem. Naszym największym atutem są uśmiechnięci i zaangażowani ludzie, którzy cenią sobie sympatyczną atmosferę.

Asystentka to rola wspierająca w stabilnej firmie językowej, doskonały krok w karierze dla studentów zaocznych, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z pracą biurową lub chcą nabrać doświadczenia w wielu różnych obszarach z tego zakresu zawodowej aktywności.

Główne zadania

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • Organizowanie przestrzeni pracy dla innych
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji w firmie
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Tworzenie raportów i podsumowań
  • Przygotowywanie dokumentów dla księgowości

Oferujemy

  • Pracę w centrum Poznania w atrakcyjnej lokalizacji, skomunikowanej z całym miastem
  • Zatrudnienie na umowę zlecenia w trakcie studiów i umowę o pracę niezwłocznie po ich zakończeniu
  • Nowoczesne warunki pracy
  • Ciekawe i inspirujące zadania w każdym dniu
  • Współtworzenie normalnego i sympatycznego Zespołu POZENA
  • Kartę Multisport

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Skrupulatność i pomysłowość
  • Podzielność uwagi
  • Elastyczność, dyskrecja i umiejętność współpracy
  • Rzetelność i wysoka motywacja do wykonywania zadań w określonym terminie
  • Umiejętność aktywnego słuchania
  • Umiejętność poprawnego formułowania myśli w języku polskim
  • Znajomość podstawowego oprogramowania biurowego
  • Uprzejmość wobec kontrahentów, współpracowników i kolegów
  • Uśmiech, energia, entuzjazm i poczucie humoru

 Mile widziane dodatkowe atuty

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość dowolnego systemu CRM

Prezentacja firmy

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.pozena.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa