Asystentka/Asystent Zespołu

Zerochaos Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.

Dla naszego klienta, renomowanej międzynarodowej firmy IT (Ponad 5000 pracowników w Polsce!) poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENTKA/ASYSTENT ZESPOŁU

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

• Wsparcie pracowników w codziennych obowiązkach

• Planowanie podróży oraz dokonywanie rezerwacji

• Obsługa gości firmy

• Zarządzanie korespondencją firmową

• Wsparcie administracyjne zespołu

Wymagania

Wymagania:

• Dobra znajomość aplikacji MS Word, MS Excel oraz MS Powerpoint

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2- warunek konieczny

• Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

• Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie,

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony)

• Zdobycie unikatowego doświadczenia w jednej z najlepszych firm IT w Polsce

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

• Długoterminową współpracę

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie na życie

• Kartę Multisport

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa