Asystentka/Asystent z językiem angielskim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej asystentki/a do wsparcia zespołu, biegle posługującej się językiem angielskim.

Praca codzienna i komunikacja w języku angielskim z biura w Warszawie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej inwestor finansowy.

Opis stanowiska

  • Tłumaczenia dokumentów/prezentacji
  • Przygotowywanie prezentacji w Power Point
  • Aktualizacja arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel)
  • Zarządzanie terminarzem zespołu
  • Kompleksowa organizacja podróży służbowych
  • Sporządzanie zestawień wydatków i czasu pracy dla członków zespołu

Profil kandydata

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • Opieka medyczna
  • Umowa o pracę
  • Ubezpieczenie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy (zespół ok. 12 osób)
  • Dogodna lokalizacja (centrum Warszawy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page