Asystentka / Asystent w dziale sprzedaży

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w dziale handlowym wyrobów technicznych. Tworzenie dokumentów handlowych w systemie informatycznym, wsparcie handlowców mobilnych, kontakty telefoniczne z klientami, wsparcie akcji marketingowych, prace biurowe działu handlowego.

Oferujemy:
- możliwość zatrudnienia na stałe,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- nowoczesne narzędzia pracy.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
- dobre umiejętności posługiwania się PC,
- predyspozycje do kontaktów z klientami,
- mile widziana wiedza lub doświadczenie w branży technicznej odpowiadającej profilowi firmy ogłoszeniodawcy,
- elastyczność w zakresie wykonywania różnorodnych zadań i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie