Asystentka / Asystent w Departamencie Strategii i Planowania

KIR S.A.

Warszawa, mazowieckie

KIR S.A.

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • pozyskiwanie i gromadzenie informacji ekonomicznych, gospodarczych, biznesowych, prawnych, dotyczących otoczenia konkurencyjnego w jęz. polskim i angielskim,
  • przygotowywanie danych do modeli, analiz i raportów oraz prezentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy,
  • realizacja powierzonych czynności związanych z przygotowywaniem materiałów na potrzeby planowania strategicznego,
  • wsparcie w bieżącej pracy Dyrektora i pracowników Departamentu, poprzez uczestniczenie w pracach zleconych przez innych pracowników.

Oczekujemy:

  • zainteresowań związanych z nowymi technologiami wykorzystywanymi na rynku płatności, rozliczeń, cyfrowej tożsamości, elektronicznej archiwizacji
  • status studenta ostatnich lat kierunków ekonomia, zarządzanie, informatyka,
  • umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji,
  • łatwości sporządzania analiz i tekstów w języku polskim i angielskim,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel i Power Point),
  • łatwości adaptacji do nowych zadań i warunków,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • sumienności i dokładności, efektywność realizowania zleconych prac,
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w bieżących projektach oraz poznanie specyfiki pracy Departamentu,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zgranym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy.
KIR S.A.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.