Asystentka/ Asystent Działu Prawnego i Zamówień Publicznych (Młodszy specjalista )

Warszawa, Powiśle, mazowieckie

Centrum Nauki Kopernik

Opis stanowiska pracy

  1. Wymiar: 1/2 etatu

Zakres obowiązków:

  • ewidencjonowanie dokumentów, w szczególności skanowanie dokumentów przychodzących i ich rozsyłanie do właściwych działów CNK,
  • prowadzenie rejestru umów oraz pism Działu Prawnego i Zamówień Publicznych,
  • uzupełnianie Centralnego Rejestru Umów m.st. Warszawy,
  • przygotowywanie dokumentów tworzonych przez Dział Prawnego i Zamówień Publicznych do podpisów dyrekcji CNK,
  • prowadzenie bieżącej obsługi biurowej działu,
  • przygotowywanie wniosków finansowych dot. budżetu działu, w systemie ELO,
  • wykonywanie innych czynności zleconych, polegających na pomocy innym pracownikom działu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych (mile widziane studia prawnicze),
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz innych programów niezbędnych do pracy w biurze,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu,
  • współpraca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
  • szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków obcych i karty multisport, vouchery do CNK).
  1. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 20.05.2019 r.

Centrum Nauki Kopernik jest instytucją kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st.... Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Misją Centrum Nauki Kopernik jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Prawo / Prokuratura , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Praca dla studenta