ASYSTENTKA/ASYSTENT DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO

R2G Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa-Ochota

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Przygotowanie zestawień i raportów dla przełożonego,
  • Obsługa wybranych procesów systemowych,
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań i korespondencją,
  • Organizacja spotkań,
  • Edycja pism i dokumentów,
  • Organizacja wizyt zaproszonych gości.

Wymagania

  • Biegłe posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office, przede wszystkim Excell - warunek konieczny,
  • Znajomość SQL – opcjonalnie,
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Zdolności analityczne,
  • Samodzielność,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Zaangażowanie i inicjatywa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,
  • Niezbędne na stanowisku narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie cennego doświadczenia,
  • Karta sportowa, opieka medyczna.

W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

R2G Polska Sp. z o.o. <br/> <br/>Od 2009 roku pomagamy firmom oraz Klien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa