Asystentka / Asystent ds. księgowości

Kancelaria Prawna Skarbiec

Warszawa, Okęcie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

Główne zadania:

  • Przyjmowanie i segregowanie korespondencji przychodzącej.
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego.
  • Prowadzenie rejestrów księgowych.
  • Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji podatkowych.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie ww. obowiązków.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego.
  • Znajomość systemu Raks i Płatnik będzie mile widziana.
  • Samodzielność.
  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku kancelarii prawnych w Polsce.
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna Luxmed (bezpłatna opieka stomatologiczna) lub karta Multisport.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja