Asystentka / Asystent ds. Dokumentacji Medycznej

Medicover Sp. z o.o.

Katowice, ul. Chorzowska 50, Centrum Medicover, śląskie

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, ul. Chorzowska 50, Centrum Medicover

Szukamy Ciebie jeśli:

  • potrafisz obsługiwać komputer,
  • jesteś osobą rzetelną, dokładną i charakteryzuje Cię dyskrecja,
  • szukasz zatrudnienia na pół etatu.

Twoje zadania:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń na dokumentację medyczną dla Pacjentów,
  • wydawanie dokumentacji medycznej Pacjentom i jednostkom upoważnionym.
  • nadzór nad przepływem dokumentacji medycznej.
  • nadzór nad wynikami badań i konsultacji Pacjentów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół etatu,
  • pracę w godzinach 12:00 -16:00 od poniedziałku do piątku,
  • perspektywę zatrudnienia na cały etat w związku z rozwojem firmy,
  • codzienne wsparcie zespołu,
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które sprawi, że środowisko biznesowe nie będzie miało przed Tobą tajemnic,
  • niezbędne szkolenia merytoryczne i praktyczne.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.