Asystentka/ Asystent ds. Administracji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Wsparcie w organizacji i administracji - kosztorysowanie, monitorowanie przebiegu, rozliczanie
• Wsparcie w procesie audytu oraz opracowanie dokumentacji - analiza rzetelności raportów po dokonanym audycie
• Wsparcie administracyjne flotą samochodowej i telefoniczną
• Wsparcie administracyjne ewidencją czasu pracy i rozliczeniem Pracowników
• Współpraca z agencją zewnętrzną - zlecenia, płatności, faktury

Nasze wymagania:
• Bardzo dobra znajomość programu Excel - warunek konieczny
• Minimum 1 rok doświadczenia o zbliżonym zakresie obowiązków - mile widziane w środowisku korporacyjnym
• Umiejętność analizy raportów, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
• Wysoki poziom komunikatywności

Oferujemy:
• Pracę pełną pasji i możliwości z ciekawym zakresem obowiązków
• Stabilne zatrudnienie przez Adecco w oparciu o umowę o pracę kodeksową na pełen etat lub umowa B2B,
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• Szkolenia
• System motywacyjny
• Pakiet benefitów
• Merytoryczną opiekę i wsparcie przez Adecco

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: ADM/FMR
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.