ASYSTENTKA / ASYSTENT BIURA

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Zadania:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w oddziale / przygotowanie i wysyłanie korespondencji na poczcie / archiwizacja dokumentów / współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług
  • przygotowanie zestawień na potrzeby zarządu / dyrekcji / kierownika oddziału
  • współpraca z administratorem budynku, organizowanie okresowej konserwacji sprzętów biurowych, nadzór nad firmą sprzątającą, dbanie o estetyczny wygląd biura
  • aktywne wsparcie kierownika oddziału w szukaniu i w urządzaniu nowej lokalizacji
  • zamawianie materiałów biurowych i spożywczych
  • organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów lotniczych i kolejowych, hoteli) pracowników z oddziału i gości odwiedzających oddział
  • prowadzenie lokalnej rekrutacji we współpracy z działem HR w siedzibie firmy, elektroniczna archiwizacja dokumentów związanych z ubieganiem się o pracę i z zatrudnieniem pracowników z oddziału
  • budowanie dobrego wizerunku firmy, dbanie o dobrą atmosferę w biurze, wsparcie dla pracowników
  • bieżące tłumaczenia
  • inne zadania według bieżącego zapotrzebowania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu
  • kurs języka niemieckiego
  • przyjazną atmosferę pracy

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (mile widziana znajomość języka angielskiego)
  • wykształcenie wyższe, minimum licencjackie
  • umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu / doskonałe zdolności organizacyjne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dokładność i zaangażowanie w realizację zadań, otwartość, pozytywne nastawienie