Asystentka/Asystent Biura (staż unijny)

Smart-HR

Katowice, śląskie

Smart-HR
SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w rekrutacji? Lubisz pracować w pozytywnej i przyjaznej atmosferze? Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Katowice

W związku z realizacją projektu unijnego osoba przyjęta musi spełniać następujące wymagania określone wytycznych konkursu:

  • wiek: kandydaci do 30-ego roku życia,
  • miejsce zamieszkania: województwo śląskie,

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe oczekiwania:

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • komunikatywność oraz pozytywne podejście do pracy i życia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • ukończony kurs kadrowo-płacowy będzie mile widziany,
  • umiejętność współpracy w zespole, koleżeńskość, obowiązkowość i odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura: utrzymanie porządku w biurze, wysyłanie korespondencji, zamówienie artykułów spożywczych,
  • wsparcie w zakresie obsługi kadrowej klienta zagranicznego,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu rekrutacyjnego,
  • wsparcie działań rekrutacyjnych,
  • skanowanie dokumentów oraz wykonywanie innych prac asystenckich.

Oferujemy:

  • możliwość zapoznania się z tematyką HR i rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w branży rekrutacyjnej,
  • wynagrodzenie 1033 zł miesięcznie przez 3 pierwsze miesiące stażu,
  • smaczną kawę, herbaty i owoce,
  • komfortowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji i przyjemną atmosferę w zgranym zespole,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Smart-HR