Asystentka / Asystent biura architektonicznego

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Warszawa, Saska Kępa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Naszym klientem jest warszawska pracownia architektoniczna z ponad 20-letnim doświadczeniem projektująca budynki mieszkaniowe o modernistycznym charakterze. Biuro wykonuje projekty o zróżnicowanej funkcji i skali, są to między innymi centra handlowe, hotele, budynki użyteczności publicznej.

Obecnie poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie biurowo-administracyjne oraz zna j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2).

Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• zapewnianie sprawnego funkcjonowania sekretariatu i biura

• obsługa korespondencji oraz centrali telefonicznej, również w j. angielskim

• organizacja i obsługa spotkań

• dbanie o sprawny obieg dokumentów i informacji w firmie

• współpraca z biurem księgowym

• wspomaganie zespołu architektów w pracach biurowych / składanie rysunków

• przygotowywanie dokumentacji do konkursów

• wprowadzanie, utrzymanie i aktualizacja bazy danych firmy

• aktualizację portfolio firmy oraz strony internetowej

• dbanie o bieżące zaopatrzenie biura

Najważniejsze dla nas jest:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (B2)

• bardzo dobra znajomość programów MS Office

• znajomość programów graficznych InDesign i Prezi, Photoshop – mile widziana

• doświadczenie w branży architektonicznej lub budowlanej – będzie dodatkowym atutem

Sprawdź, co oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• możliwość długoterminowej współpracy

• pracę w siedzibie firmy w Warszawie (9:00-17:00), rejon Saska Kępa

• miłą atmosferę pracy

• zgrany zespół

Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację poprzez link aplikacyjny i daj nam się poznać.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja