Asystenta w laboratorium mikrobiologicznym - Mikrobiolog

Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Lubań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Chronimy Twoje Zdrowie.

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych. Obecnie poszukujemy do pracy w Lubaniu:

Asystenta w laboratorium mikrobiologicznym – Mikrobiolog

Jako pracownik laboratorium będziesz u nas odpowiedzialny za:

  • wykonywanie badań czystości mikrobiologicznej surowców, gotowych produktów kosmetycznych, wyrobów medycznych i innych;
  • pobieranie prób do badań;
  • przygotowywanie próbek, odczynników i materiałów pomocniczych do badań;
  • prawidłową interpretację uzyskanych wyników;
  • wykrywanie i identyfikowanie mikroorganizmów;
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej;
  • wykonywanie badań monitoringu środowiska produkcji.

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają wykształcenie techniczne, licencjackie lub magisterskie (preferowane kierunki Mikrobiologia, Analityka Medyczna, Biotechnologia, Biologia, Ochrona Środowiska lub pokrewne);
  • posiadają chęć uczenia się i nabywania nowych umiejętności;
  • posiadają umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office);
  • dobrze organizują pracę własną, są dokładne oraz sumienne;
  • dobrze pracują w zespole;
  • są dyspozycyjne oraz gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • premię;
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w zespole;
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV w formie PDF na adres: rekrutacja@schumacher-online.com – w tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inne