Asystenta/Asystentki Działu Marketingu

Elte GPS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ELTE GPS Sp. z o.o. będąca liderem w produkcji i wdrażaniu systemów monitorowania i zarządzania pojazdami z wykorzystaniem technologii GPS i GPRS, poszukuje:

Jako Asystent/ka Działu Marketingu będziesz zajmował/a się:

  • wspieraniem realizacji procesów tworzenia, produkcji i dystrybucji materiałów marketingowych,
  • wspieraniem Działu Marketingu w wykonywaniu zadań promocyjnych,
  • aktywnym udziałem w projektach marketingowych, współpracą z innymi działami w firmie oraz podwykonawcami zewnętrznymi,
  • wsparciem działu bieżącej pracy i czynnościach administracyjnych.

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie średnie,
  • twoja znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, Word, Power Point)
  • masz zdolności organizacyjne,
  • jesteś osobą samodzielną, rzetelną, terminową oraz dokładną,
  • umiesz pracować w zespole,
  • umiesz realizować kilka projektów / zadań jednocześnie.

Dodatkowo mile widzimy:

  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwą przyswajalność wiedzy technicznej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inny rodzaj umowy,
  • zatrudnienie w firmie o wiodącej pozycji w branży,
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia.

Prezentacja firmy

Elte GPS Sp. z o. o. jest liderem i prekursorem w produkcji i wdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat