Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Asystent

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Flox Broker Service

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie zadań o charakterze administracyjno-biurowym a w tym:

  • prace administracyjno biurowe
  • prowadzenie dziennika poczty
  • zarządzanie asortymentem biurowym
  • zarządzanie kalendarzem biura
  • sporządzanie zestawień, prezentacji, porównań
  • przygotowywanie i archiwizacja wszelkiej dokumentacji

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania oraz ustalania priorytetów
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • dobra organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole
  • terminowa realizacji powierzonych zadań;
  • dokładność w pracy, odpowiedzialność i rzetelność;

Miło nam przedstawić Państwu firmę doradczą Flox Broker Service, działającą na rynku... usług pośrednictwa ubezpieczeniowego od 1997 roku. Obsługujemy już blisko 1000 klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Naszym klientom oferujemy nasze doświadczenie, nowoczesne metody zarządzania ryzykiem, niezależne usługi doradcze.

Misją firmy jest wspomaganie przedsiębiorstw w zakresie zarządzania ryzykiem (Risk Management) Pragniemy, aby klienci uzyskali trwałą przewagę konkurencyjną na rynku dzięki dywersyfikacji ryzyka oraz optymalizacji wydatków na ochronę ubezpieczeniową własnej działalności gospodarczej.

Dzięki sukcesom i zadowoleniu naszych klientów, z kolei nasza firma utrzymuje od lat stabilną pozycję, skutecznie rywalizując z innymi pośrednikami ubezpieczeniowymi jakością i standardem świadczonych usług. Naszą siłą jest optymalizacja efektów przy minimalizacji nakładów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa