Opis stanowiska pracy

Praca asystenta zespołu polegać będzie na bieżącym wsparciu zespołu inżynierów/konsultantów technicznych, w tym m.in.:

- porządkowaniu dokumentacji;
- archiwizacji dokumentów;
- inwentaryzacji/spisywaniu dokumentacji;
- wsparciu w załatwianiu spraw urzędowych;
- wstępnej selekcji i analizie informacji;

Wymagania

Szukamy osoby energicznej, dobrze zorganizowanej, posiadającej prawo jazdy kategorii B i sprawnie poruszającej się w programach pakietu office, w szczególności excelu.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie