Asystent zarządzania flotą (dyspozytor) z językiem angielskim lub włoskim

JOBME S.A.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Przekazywanie dyspozycji kierowcom będącym w trasie,
• Przekazywanie informacji spedytorom, plannerom, przełożonym na temat sytuacji kierowcόw i pojazdόw,
• Planowanie i kontrola pracy kierowcow i pojazdόw poprzez systemy telematyczne,
• Wspomaganie pozostałych dysponentόw oraz spedytorόw.

Wymagania

• Wymagana znajomość języka znajomość języka angielskiego lub włoskiego umożliwiająca codzienną komunikację - warunek konieczny
• Zaangażowanie, chęć rozwoju, empatia, odpowiedzialność, dyspozycyjność
• Mile widziane: zainteresowanie logistyką, transportem

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok (następna na czas nieokreślony)
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
• Umowę o pracę (pierwsza na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony) • Pakiet prywatnej opieki medycznej, • Ubezpieczenie grupowe, • Czas na relaks, lunch time, pełny posiłek obiadowy, darmowy bufet (kawa, herbata, owoce), • Szkolenia językowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców