ASYSTENT ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI

P.P.H.iU. King Skór s.c.

Kraków, 30-707, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktywne pozyskiwanie najemców pod lokale niewynajęte
Przygotowywanie ofert, prezentacji i komunikacji z potencjalnymi najemcami
Bieżący kontakt z najemcami, prowadzenie korespondencji
Wprowadzanie najemców na powierzchnie, odbiory i przekazywanie powierzchni do wynajęcia
Utrzymywanie jak najlepszych relacji z najemcami
Współpraca z osobami od spraw windykacji i rozliczeń najemców
Kontrola serwisów i dokonywanie obchodów nieruchomości
Ścisła współpraca z Zarządcą nieruchomości i pozostałymi pracownikami biura.

Wymagania

- doświadczenie zawodowego w zarządzaniu nieruchomościami (mile widziane),
- wykształcenie min. średnie
- Znajomość MS Office
- Umiejętności w zakresie organizacji i koordynacji różnego rodzaju świadczonych usług
- Odpowiedzialność, szybkie reagowanie na pojawiające się problemy,
- Profesjonalne podejście do zadań, umiejętność utrzymywania dobrych relacji z najemcami i firmami zewnętrznymi
- rzetelność, terminowość, dokładność i dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

PPHiU King Skór s.c - Właściciel Centrum Handlowego King Square w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena