Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Asystent z Jęz. Niemieckim

Szczecin, zachodniopomorskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI

  • obsługa administracyjna i recepcyjno-telefoniczna sekretariatu
  • przygotowywanie projektów pism
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • prowadzenie kalendarza spotkań zarządu
  • obsługa klientów i interesantów

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe lub status studenta
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • doskonała organizacja pracy własnej

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 2800 złotych brutto
  • warunki pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu
  • wdrożenie do obowiązków pod okiem opiekuna

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa