Asystent wdrożeń

2x3 S.A.

Krzęcin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

miejsce pracy: Krzęcin (Zachodniopomorskie)

Do obowiązków kandydata będzie należało:
• aktywne współuczestnictwo w rozwoju projektów,
• współpraca z pozostałymi działami firmy,
• tworzenie instrukcji wdrożeń i opis procesów,
• bieżący monitoring wdrożeń i weryfikacja harmonogramu postępu,
• bieżące raportowanie efektów prowadzonych działań.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• interesującą pracę,
• miłą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole,
• motywacyjny systemem wynagrodzenia,
• stałe zatrudnienie w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie,
• umowę o pracę.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomiczny lub inżynierski,
• znajomości środowiska MS Windows i aplikacji biurowych,
• umiejętności analitycznego myślenia i precyzji działania,
• odpowiedzialności, systematyczności, dobrej organizacji czasu pracy,
• chęci rozwoju i zdobywania nowych kompetencji.

Prezentacja firmy

Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Badania / Rozwój, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Inne