Asystent w zespole alokacji zasobów

Accenture

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jako członek zespołu, będziesz:

  • Wspierać zespół Talent Supply Chain w zakresie monitorowania i aktualizowania danych dotyczących alokacji pracowników na projektach (głównie IT)
  • Współpracować z menedżerami / liderami biznesowymi
  • Przygotowywać zestawienia, raporty (również ad hoc)
  • Dbać o poprawność danych w dedykowanych systemach wewnętrznych

Chcielibyśmy, abyś wykazywał/-a się:

  1. Dokładnością, dbałością o szczegóły i nastawieniem na cel swojej pracy
  2. Umiejętnością nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji
  3. Bardzo dobrą znajomością Pakietu Office (zwłaszcza Excela)
  4. Bardzo dobrą znajomością j. angielskiego
  5. Statusem studenta o dostępności około 30h w tygodniu

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zdobędziesz doświadczenie w dużej, międzynarodowej organizacji o złożonych procesach i profesjonalnym środowisku.
  • Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wymianie doświadczeń, w biurze w samym sercu Warszawy.
  • Elastyczność i nastawienie na rezultat.
  • Po wdrożeniu - jeden dzień pracy zdalnej w tygodniu.

Prezentacja firmy

Accenture jest globalną firmą konsultingową w obszarze zarządzani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż