Asystent w dziale zakupów

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1128864

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale zakupów

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało wsparcie w codziennych obowiązkach zespołu Procurement. Zadaniami Asystenta w dziale zakupów będzie m.in. kontakt i współpraca z dostawcami, terminowe tworzenie i potwierdzanie zamówień, przygotowywanie stosownej dokumentacji,praca z zespołem zobowiązań oraz odpowiadanie na bieżące zapytania.

Od Kandydatów oczekujemy znajomości programów pakietu MS Office oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Ponadto idealnego Kandydata powinna wyróżniać skrupulatność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale finansowym.

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o uznanej pozycji na rynku.

Oferta pracy na okres 4-6 miesięcy

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie