Asystent w Dziale Systemów Zarządzania

Malon Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Group

Należy do Grupy Kapitałowej AQUILA CAPITAL INVESTMENT.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizujących się w projektowaniu, wdrażaniu, utrzymywaniu i doskonaleniu systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi normami.

Obecnie poszukujemy STUDENTÓW chcących odbyć STAŻ lub PRAKTYKĘ na stanowisku:

ASYSTENT W DZIALE SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

ZADANIA:

  • Uzupełnianie i korekta dokumentacji,
  • Pomoc w zakresie przygotowania materiałów i prezentacji,
  • Udział i wsparcie konsultantów i trenerów w realizacji bieżących projektów,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy konsultanta ds. systemów zarządzania m. in. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO/IEC 27001, ISO 223001, ISO/IEC 17025, GMP itp.
  • Działania związane z przygotowaniem i organizacją szkoleń,
  • Wyszukiwanie informacji i danych,
  • Inne prace biurowe związane z aktualną działalnością firmy.

WYMAGANIA:

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu systemów zarządzania,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • Samodzielność, precyzja, dokładność, zaangażowanie,
  • Gotowość do zmierzenia się z wyzwaniami i wykazanie się własną inicjatywą i kreatywnością.

WARUNKI PRZYJĘCIA na praktyki/ staż:

  • Ważna legitymacja studencka lub zaświadczenie Uczelni, że jest się studentem,
  • Nieprzekroczone 26 lat,
  • (opcjonalnie) Skierowanie z Uczelni na praktykę lub staż i/ lub umowa z daną uczelnią.

ZAPEWNIAMY:

  • Staż płatny (umowa zlecenie), w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującej się we wdrażaniu systemów zarządzania,
  • Wynagrodzenie adekwatne do stopnia samodzielności i wykonywanych czynności,
  • Dla najlepszych szansę na stałą współpracę po okresie próbnym,
  • Uczestnictwo w zadaniach działu i zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy konsultanta ds. systemów zarządzania pod okiem profesjonalistów,
  • Wystawiamy pisemne potwierdzenie (zaświadczenie) odbycia stażu lub praktyki.

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informacje odnośnie przetwarzania przez nas danych osobowych możecie Państwo znaleźć na stronach:

  1. Informacje ogólne: https://www.iso.org.pl/rodo-obowiazki-informacyjne/
  2. Informacje szczegółowe dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy i współpracy: https://www.iso.org.pl/rodo-obowiazki-informacyjne/rodo-kategoria-kandydaci-pracy-wspolpracy/

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja