ASYSTENT W DZIALE SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

DPF Malon

Wrocław, 54-440, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA
• Uzupełnianie i korekta dokumentacji,
• Pomoc w zakresie przygotowania materiałów i prezentacji,
• Udział i wsparcie konsultantów i trenerów w realizacji bieżących projektów,
• Zdobycie doświadczenia w pracy konsultanta ds. systemów zarządzania, gdzie pozna się m. in. System Zarządzania Jakością wg ISO 9001, ISO 14001, AQAP, System Bezpieczeństwa Informacji i ciągłości działania wg ISO 27001, ISO 223001, System Zarządzania w Laboratoriach wg ISO/IEC 17025, Systemy Zarządzania Produkcji czystej (GMP dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, produkcji wyrobów medycznych) i wiele innych,
• Działania związane z przygotowaniem i organizacją szkoleń
• Wyszukiwanie informacji i danych,
• Inne prace biurowe związane z aktualną działalnością firmy,
• Codzienne raportowanie wyników.

Wymagania

WYMAGANIA
• Umiejętność obsługi komputera,
• Samodzielność i pełne zaangażowanie się w realizację powierzonych zadań,
• Gotowość do zmierzenia się z wyzwaniami i wykazania się własną inicjatywą i kreatywnością,
• Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu zarządzania
• Mile widziane osoby na kierunkach technicznych
WARUNKI PRZYJĘCIA na praktyki/ staż:
• Ważna legitymacja studencka lub zaświadczenie Uczelni, że jest się studentem,
• Nieprzekroczone 26 lat,
• (opcjonalnie) Skierowanie z Uczelni na praktykę lub staż i/ lub umowa z daną uczelnią,
• Od kandydatów nie wymagamy posiadania doświadczenia zawodowego.
ZAPEWNIAMY
• Staż płatny (umowa zlecenie), w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującej się we wdrażaniu systemów zarządzania,
• Wynagrodzenie adekwatne do stopnia samodzielności i wykonywanych czynności,
• Dla najlepszych szansę na stałą współpracę po okresie próbnym,
• Uczestnictwo w zadaniach działu i zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy konsultanta ds. systemów zarządzania pod okiem profesjonalistów,
• Wystawiamy pisemne potwierdzenie (zaświadczenie) odbycia stażu lub praktyki.

Prezentacja firmy

Szkolimy i doradzamy, dostarczając kompleksowe rozwiązania zwięks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
4 miesiące z możliwością dalszej współpracy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa