Asystent w Dziale Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla reklamy. Do rekrutacji zapraszamy osoby z pierwszymi doświadczeniami w pracy biurowej/administracyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma oferująca wiodące rozwiązania dla reklamy outdoorowej. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta działu Sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie Account Managera
  • Udział w przygotowaniu ofert handlowych
  • Przygotowywanie raportów w oparciu o zebrane dane sprzedażowe
  • Koordynowanie projektów i pracy zespołu sprzedażowego
  • Koordynacja obiegu dokumentacji w dziale handlowym

Profil kandydata

  • Zainteresowanie rozwojem w działach sprzedaży i Customer Service
  • Dokładność i skrupulatność w działaniu
  • Odpowiedzialność i terminowość w powierzonych zadaniach
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w międzynarodowej, rozpoznawalnej organizacji będącej w fazie rozwoju
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia w ramach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page