Asystent w dziale sprzedaży- 1/2 etatu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem,
  • Sprawnie posługujesz się programami MsOffice (Excel i PowerPoint),
  • Posiadasz chęci do intensywnej i rozwojowej pracy - samodzielnej i zespołowej,
  • Łatwo adaptujesz się do zmian, nowych sytuacji i działania pod presją czasu,
  • Cechujesz się komunikatywnością, pro aktywnością oraz odwagą w działaniu,
  • Problemy traktujesz jak wyzwania, potrafisz je rozwiązać samodzielnie, ale także poprosić o pomoc innych,
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a, przestrzegasz terminów.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja aktywacji dla kluczowych klientów,
  • Współpraca z Key Account Manager’em w obszarze planowania i rozliczania akcji promocyjnych,
  • Wprowadzanie promocji do baz danych (Blue Planner/LN/E-Leader),
  • Koordynacja rozliczeń z klientami oraz procesu obiegu faktur,
  • Bieżące wsparcie działu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco,
  • Zatrudnienie na pół etatu z możliwością przejścia na cały etat po okresie 3 miesięcy,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej, otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pracę w dużej, międzynarodowej, renomowanej organizacji,
  • Lokalizacja biura: Wola.

Numer referencyjny: ADS/WA2/022021/SG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.