Asystent w Dziale Spedycji Międzynarodowej

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Optima Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Kontrola procesu przewozu ładunku
  • Kontakt z przewoźnikami
  • Nadzór nad poprawnością dokumentów
  • Kontakt i współpraca z innymi działami
  • Wprowadzane danych do systemu

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora
  • Onboarding in Optima - 3-miesięczny program adaptacyjny
  • Umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

  • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki
  • Znajomość i chęć używania jęz. angielskiego na co dzień
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Optima Logistics Group

Jesteśmy nowoczesną polską firmą z branży TSL,... spełniającą międzynarodowe standardy rynkowe i oferującą pełen zakres produktów logistyczno-transportowych.

To Pracownicy są naszą największą wartością.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Biuro / Dokumentacja