Asystent w Dziale Spedycji Międzynarodowej

Optima Sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Kontrola procesu przewozu ładunku
  • Kontakt z przewoźnikami
  • Nadzór nad poprawnością dokumentów
  • Kontakt i współpraca z innymi działami
  • Wprowadzane danych do systemu

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora
  • Onboarding in Optima - 3-miesięczny program adaptacyjny
  • Umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki
  • Znajomość i chęć używania jęz. angielskiego na co dzień
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Optima Sp. z o.o. Optima Sp. z o.o.