Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent w Dziale R&I

Miejsce pracy: Oświęcim

Zadania:

• zarządzanie i administracja wewnętrzną bazą dokumentów: odpowiedzialność za wprowadzanie surowców, opakowań oraz receptur do systemu
• bliska współpraca z działami zaangażowanymi w testy industrialne, w celu zapewnienia ich sprawnego przebiegu
• planowanie i organizacja degustacji produktów
• odpowiedzialność za przygotowywanie i dystrybucję testowych produktów oraz za obsługę zamówień prób produktowych
• odpowiedzialność za testy laboratoryjne testów industrialnych i produktów w zależności od potrzeb organizacyjnych
• wsparcie działu R&I w przygotowywaniu PO, wykazów kosztowych oraz innych dokumentów bieżących niezbędnych do funkcjonowania działu
• udział i wsparcie w lokalnych i globalnych projektach

Nasze wymagania:

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, język niezbędny w codziennej komunikacji
• Umiejętność obsługi komputera
• Znajomość SAP jest atutem
• Gotowość do samodzielnej pracy, zdolności organizacyjne
• Skrupulatność i dokładność
• Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane ale mile widziane (praktyki lub staże związane z produkcją, operacjami i jakością w branży FMGC)

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zapoznanie się ze specyfiką pracy działu R&I w międzynarodowym koncernie w branży mleczarskiej
• Dynamiczne środowisko pracy i możliwość rozwoju
• Praktyczne poznanie technologii mleczarskiej
• Rozwój kompetencji interpersonalnych poprzez ścisłą współpracę z innymi działami
• Możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych

Numer referencyjny: AR&I/06/18/DAN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.