Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent w Dziale R&I

Miejsce pracy: Bieruń, Tychy, Mysłowice, Katowice

Zadania:

• zarządzanie i administracja wewnętrzną bazą dokumentów: odpowiedzialność za wprowadzanie surowców, opakowań oraz receptur do systemu
• bliska współpraca z działami zaangażowanymi w testy industrialne, w celu zapewnienia ich sprawnego przebiegu
• planowanie i organizacja degustacji produktów
• odpowiedzialność za przygotowywanie i dystrybucję testowych produktów oraz za obsługę zamówień prób produktowych
• odpowiedzialność za testy laboratoryjne testów industrialnych i produktów w zależności od potrzeb organizacyjnych
• wsparcie działu R&I w przygotowywaniu PO, wykazów kosztowych oraz innych dokumentów bieżących niezbędnych do funkcjonowania działu
• udział i wsparcie w lokalnych i globalnych projektach

Nasze wymagania:

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, język niezbędny w codziennej komunikacji
• Umiejętność obsługi komputera
• Znajomość SAP jest atutem
• Gotowość do samodzielnej pracy, zdolności organizacyjne
• Skrupulatność i dokładność
• Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane ale mile widziane (praktyki lub staże związane z produkcją, operacjami i jakością w branży FMGC)

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zapoznanie się ze specyfiką pracy działu R&I w międzynarodowym koncernie w branży mleczarskiej
• Dynamiczne środowisko pracy i możliwość rozwoju
• Praktyczne poznanie technologii mleczarskiej
• Rozwój kompetencji interpersonalnych poprzez ścisłą współpracę z innymi działami
• Możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych

Numer referencyjny: AR&I/06/18/DAN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.